Hizmetlerimiz

Zirve,

-          Hasar hallerinde tarafların talebiyle olay yeri ve yakın mahallinde uzman saha operasyon kadrosuyla gerekli önlemlerin alınması, gerekli bilgi ve bilgilerin toplanması ile raporlama – araştırma faaliyetlerinin yürütülmesi.

-          Sigorta şirketleri tarafından yetkilendirildiği hallerde Sigortacı adına mağdur taraf ve yakınları ile görüşerek hem bu kişileri kötü niyetli yaklaşımlardan korunması, hem de Sigortacı ile uzlaşma zemini oluşturulmasında arabuluculuk görevinde bulunulması.

-          Hali hazırda açık bulunan hasar dosyalarında bulunan eksik bilgi ve belgelerin tamamlanması, bilimsel ve hukuka uygun şekilde yine eksik bulunan raporların alınması ve ilgili hasar dosyalarının hukuki ihtilaf sürecine taşınmasının engellenmesi için uzlaşma zemini aranması.

 

Online Dosya Takip

Online olarak dosyanızın durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Basında Biz

Basında bizle ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Videolarımız

Medya görüntülerimiz hakkında tüm videolarımıza ulaşabilirsiniz.

Ziyaretçi Defteri

Sorular ve görüşler hakkında tüm yorumları inceleyebilirsiniz.

Temsilci Başvuru Formu

Sizleride ailemiz arasında görmekten onur duyarız.

Mağdur Başvuru Formu

Zirve Hasar sahip olduğunuz hakları size veri veriyor.

Hizmetlerimiz

Trafik kazalarında mağdur olan vatandaşların mağduriyetlerini gidermek ve sahip oldukları hakları kullanmalarını sağlamak amacıyla Zirve Hasar Danışmanlık hiçbir ücret talep etmeden başvuruda bulunan vatandaşların haklarını arıyor.